Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Politechnika Dialogu. Uczelnia organizuje specjalną konferencję o edukacji

Dodano: 14.11.2022 | 09:46

Na zdjęciu: Konferencja odbędzie się w fordońskim kampusie Politechniki Bydgoskiej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Na Politechnice Bydgoskiej odbędzie się specjalna konferencja o przyszłości edukacji. Organizatorzy zapraszają na nią nie tylko nauczycieli, ale też przedstawicieli biznesu.

Dyskusja o wyzwaniach stojących przed współczesną edukacją, spotkania z przedstawicielami biznesu, prezentacja nowoczesnych pomocy dydaktycznych i rozwiązań wspierających pracę w szkole – to tylko niektóre z elementów programu konferencji dedykowanej nauczycielom szkół ponadpodstawowych z regionu, która odbędzie się 24 listopada 2022 roku. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Politechnika Bydgoska.

Organizatorzy konferencji „Politechnika dialogu – porozmawiajmy o przyszłości edukacji” przygotowali cykl prelekcji dla nauczycieli z zakresu psychologii, coachingu, teorii edukacji czy innowacji w dydaktyce. – Konferencji towarzyszyć będzie ekspozycja NOVUM AT SCHOLA przygotowana przez firmy oferujące pomoce dydaktyczne, nowe technologie wspierające kształcenie uczniów, pracę w oświacie i funkcjonowanie współczesnej szkoły – podkreśla dr Szymon Różański, rzecznik prasowy PBŚ.

Podczas „Politechniki Dialogu” funkcjonować będzie też strefa dobrych praktyk, w której zaprezentują się przedsiębiorstwa otwarte na współpracę związaną z organizacją praktyk zawodowych dla uczniów szkól średnich w regionie. Nauczyciele poznają także ofertę edukacyjną Politechniki Bydgoskiej i możliwości współpracy z poszczególnymi wydziałami i jednostkami uczelni.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i dodatkowe informacje dostępne są TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments