[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

NA ŻYWO: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra [LIVE]

Dodano: 12.06.2022 | 14:00

Na zdjęciu: Relacja live z meczu Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra.

Fot. Archiwum

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra na żywo. Relacja live z meczu na MetropoliaBydgoska.pl.

W niedzielnym (12 czerwca) meczu dziewiątej kolejki żużlowej eWinner I Ligi, Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmować będzie na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra. Start do pierwszego biegu o 14:00, na łamach MetropoliaBydgoska.PL przeprowadzimy tekstową relację live z tego spotkania.

Będzie to mecz na szczycie rozgrywek pierwszoligowych. Przed tą kolejką Stelmet Falubaz jest liderem ligowej tabeli, a Abramczyk Polonia zajmuje w niej drugą pozycję, a obie drużyny dzieli różnica trzech punktów. W składzie gości są dwaj zawodnicy z przeszłością występów na Sportowej 2: Krzysztof Buczkowski i Mateusz Tonder. Trener Piotr Żyto nie może skorzystać z usług kontuzjowanego Piotra Protasiewicza, za którego nie można już stosować zastępstwa zawodnika.

Pierwsze starcie tych dwóch drużyn przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze było niezwykle zacięte i zakończyło się wygraną Stelmet Falubazu 48:42. Najwięcej punktów dla zielonogórzan zdobył wówczas Max Fricke – 15+1 (3,1,3,3,3,2*) w sześciu startach, a dla bydgoszczan Wiktor Przyjemski – 10+1 (3,3,2*,2,0) i Kenneth Bjerre – 10 (2,3,2,2,1).

LIVE: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra na żywo

Niedzielny mecz Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra na stadionie przy Sportowej 2 rozpocznie się o godzinie 14:00. Kilka minut wcześniej rozpocznie się nasza tekstowa relacja live z tego meczu.

Relacja na żywo z meczu Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra pod „Zobacz również” oraz reklamą. Relacja live wczytuje się automatycznie.

NA ŻYWO: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra [LIVE]
0 0 votes
Article Rating

LIVE: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA NA ŻYWO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments