Bydgoszcz
5C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 6 • L 4
4C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPolski akcent w Lidze Europejskiej. Bydgoszczanin poprowadzi mecz grupy I
Ekstraklasa_ Lech Poznań-Legia Warszawa_ Daniel Stefański - Tomasz Szwajkowski
25.10.2018 | 10:34

Polski akcent w Lidze Europejskiej. Bydgoszczanin poprowadzi mecz grupy I

Początek pojedynku o 21:00.

Na zdjęciu: Daniel Stefański (w środku) i arbitrzy liniowi Marcin Boniek (z prawej) i Dawid Golis (z lewej) będą rozstrzygać wydarzenia boiskowe w Stambule.

Fot. Tomasz Szwajkowski

Dwa polskie zespoły sędziowskie poprowadzą w czwartek mecze trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej UEFA. Jeden z nich sędziować będzie Bydgoszczanin.

Mowa o Danielu Stefańskim. Bydgoski arbiter poprowadzi w czwartkowy wieczór mecz grupy I, w którym Besiktas Stambuł podejmie na Istanbul Park belgijski Genk (w jego kadrze jest polski pomocnik Jakub Piotrowski).

Stefańskiemu na liniach asystować będą Marcin Boniek (Bydgoszcz) i Dawid Golis, zaś asystentami bramkowymi będą Zbigniew Dobrynin i torunianin Bartosz Frankowski. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Krzysztof Myrmus. Pracę polskiego zespołu sędziowskiego oceniać będzie rumuński obserwator Nicolae Grigorescu, a delegatem UEFA na to spotkanie wyznaczony został Węgier Sandor Berzi.

Drugi pojedynek tej grupy również sędziować będzie polski skład sędziowski. Paweł Raczkowski (Warszawa) został oddelegowany do poprowadzenia pojedynku norweskiego Sarpsborg 08 FF ze szwedzkim Malmoe FF. Oba mecze rozpoczną się o 21:00.


Powiązane treści