Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pomóż dzieciom wygrać pracownię multimedialną do ich szkoły

Dodano: 02.12.2015 | 15:05

Trwa głosowanie internautów.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego konkurs.

Fot.

Pomysły dzieci są niezwykle kreatywne! Udowodnili to uczniowie szkół w województwie kujawsko-pomorskim, którzy biorą udział w konkursie Tesco dla Szkół – „Przyszłość na talerzu”.

Młodzi ludzie stworzyli filmy i plakaty zachęcające do zdrowego odżywania. Teraz dzięki swoim pracom mogą wygrać pracownię multimedialną, w której będą przeprowadzać szkolne testy. To, czy im się uda, zależy od głosowania internautów. Pomóc im może każdy, kto zarejestruje się na stronie internetowej tesco dla szkol . pl i odda swój głos na wybrany film dostępny w zakładce Galeria Prac.

W akcji udział biorą 4 szkoły z naszego województwa: Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku, Publiczne Gimnazjum im. Adama Adamandego Kochańskiego w Dobrzyniu nad Wisłą, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim oraz Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku.

Głosowanie trwa do 14 grudnia, a każdy zarejestrowany może codziennie oddać jeden głos.

W ubiegłorocznej edycji tej akcji sukces odniósł Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Grudziądzu. Dzięki głosom internautów otrzymał on nagrodę specjalną, w ramach której w tym budynku powstała szkolna sala kinowa.

Jednak nie tylko te cztery szkoły mają szansę na zdobycie nagród. Zestawy multimedialne, sprzęt sportowy, gry edukacyjne oraz zestawy do założenia szkolnych ogródków może wygrać każda szkoła podstawowa i gimnazjum na terenie naszego województwa. Niedługo rozpocznie się II etap konkursu, w którym uczniowie będą realizować zadania, a za każde z nich otrzymają punkty i wymienią je na wybrane przez siebie nagrody dopasowane do ich potrzeb. Szkoły, które chcą wziąć udział w tej zabawie muszą zostać zarejestrowane przez nauczyciela do 15 kwietnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej promującej konkurs.