Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
90% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 2 • L 1
6C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPoranki dla dzieci w Heliosie – seanse z atrakcjami!
helios_dla_dzieci
19.11.2016 | 14:34

Poranki dla dzieci w Heliosie – seanse z atrakcjami!

"Kosmoloty" będą bohaterami najmowszej edycji Filmowych Poranków.

Na zdjęciu: Najbliższe Filmowe Poranki w Heliosie odbędą się w niedzielę, 20 listopada.

Fot. mat. prasowe

W niedzielę od godziny 10:30 bydgoskie kino Helios zaprasza najmłodszych na kolejne spotkanie z jedną z ulubionych bajek – przed nami seans z „Kosmolotami”!

Na małych kinomanów czeka prezentacja nowych odcinków:

  • Niezwykła nagroda
  • Lekcje tańca
  • Choroba
  • Żurawinowy krater
  • Nieustraszeni odkrywcy
  • Jastrząb mechanik

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Ponadto, na każdego młodego uczestnika cyklu czekają wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest www.czasdzieci.pl.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 4 grudnia o godzinie 10:30. Obejrzymy zestaw bajek z serii Przygody Słoniczki Elli.

Szczegóły dotyczące Filmowych Poranków i innych akcji dla dzieci można znaleźć na fanpage’u Heliosa dedykowanym najmłodszym kinomanom.


Powiązane treści