Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoranne dachowanie samochodu osobowego w Śródmieściu. Kierowca dacii był kompletnie pijany!
07.11.2021 | 09:23

Poranne dachowanie samochodu osobowego w Śródmieściu. Kierowca dacii był kompletnie pijany!

Na zdjęciu: 64-letni mężczyzna dachował dacią na ulicy Artyleryjskiej w Bydgoszczy. W momencie zdarzenia miał aż 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Fot. nadesłane

Aż 1,8 promila alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który w niedzielę, 7 listopada rano dachował dacią duster na ulicy Artyleryjskiej w Bydgoszczy.

Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie ósmej od jednego z Czytelników na naszą skrzynkę profilu o utrudnieniach drogowych – Traffic – MetropoliaBydgoska.PL. Na załączonym zdjęciu (publikujemy je powyżej) widać samochód przewrócony na dach w rejonie prawoskrętu z ulicy Artyleryjskiej w Gdańską.

Z informacji, które uzyskaliśmy od policjantów, wynika, że do dachowania doszło już o godzinie 5:30. – Mężczyzna kierujący dacią uderzył w lampę, a następnie w konsekwencji tego uderzenia dachował swoim pojazdem – wyjaśnia podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Bardzo szybko okazało się, że kierujący w momencie zdarzenia był kompletnie pijany. – U mężczyzny stwierdzono 1,8 promila alkoholu w organizmie – dodaje podkom. Kowalska. 64-latek w konsekwencji dachowania nie odniósł żadnych obrażeń.

Z uwagi na trwające czynności policjantów oraz konieczność usunięcia auta z drogi występowały lokalne wyłączenia w ruchu w rejonie skrzyżowania ulic: Artyleryjskiej oraz Gdańskiej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści