Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePorażka Abramczyk Polonii w Ostrowie. Zobacz ZDJĘCIA
02.07.2023 | 15:19

Porażka Abramczyk Polonii w Ostrowie. Zobacz ZDJĘCIA

Zdjęcia:

Żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz przegrali 38:51 w Ostrowie Wielkopolskim z Arged Malesą w zaległym spotkaniu siódmej kolejki I ligi.

Bydgoscy żużlowcy zdobyli punkt bonusowy za korzystniejszy bilans dwumeczu (pierwsze spotkanie Abramczyk Polonia wygrała bowiem na własnym torze 56:34).


CZYTAJ RELACJĘ: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38


ŻUŻEL – I LIGA ŻUŻLOWA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2023 – 7 KOLEJKA – 1.07.2023 R.

ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 51:38
Pierwszy mecz:
34:56. Bonus: Abramczyk Polonia Bydgoszcz (w dwumeczu 95:84 dla Abramczyk Polonii)

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ (menedżer Jacek Woźniak, Krzysztof Kanclerz)
1. Kenneth Bjerre 5+1 (1,1,2,0,1*)
2. Szymon Szlauderbach 3 (0,3,0,-)
3. Mateusz Szczepaniak 5+1 (0,3,1,1*,u)
4. David Bellego (-,-,w,-,-)
5. Andreas Lyager (1,3,1,2,2)
6. Wiktor Przyjemski 11 (2,2,1,3,3,t)
7. Olivier Buszkiewicz 5+1 (1,-,2*,2)
8. Benjamin Basso (0,0)

ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI (menedżer Mariusz Staszewski)
9. Tobiasz Musielak 10 (3,0,1,3,3)
10. Victor Palovaara (1,-,-,0,-)
11. Grzegorz Walasek 3+2 (2*,1*,0,d)
12. Matias Nielsen 9+1 (2*,2,2,1,2)
13. Oliver Berntzon 13+1 (3,2,2*,3,3)
14. Jakub Krawczyk 11 (w,3,2,3,3)
15. Sebastian Szostak (3,0,1,0)
16. Jakub Poczta NS

BIEG PO BIEGU
1. [67.64] Musielak, Walasek, Bjerre, Mat. Szczepaniak 5:1
2. [66.79] Szostak, Przyjemski, Buszkiewicz, Krawczyk (w/u) 3:3 (8:4)
3. [67.71] Berntzon, Nielsen, Lyager, Szlauderbach 5:1 (13:5)
4. [70.04] Krawczyk, Przyjemski, Palovaara, Basso 4:2 (17:7)
5. [69.76] Mat. Szczepaniak, Nielsen, Walasek, Basso 3:3 (20:10)
6. [67.64] Szlauderbach, Berntzon, Bjerre, Szostak 2:4 (22:14)
7. [66.61] Lyager, Krawczyk, Przyjemski, Musielak 2:4 (24:18)
8. [66.03] Krawczyk, Berntzon, Mat. Szczepaniak, Bellego (w/u) 5:1 (29:19)
9. [66.13] Krawczyk, Bjerre, Musielak, Szlauderbach 4:2 (33:21)
10. [65.56] Przyjemski, Nielsen, Lyager, Walasek 2:4 (35:25)
11. [65.78] Musielak, Lyager, Nielsen, Bjerre 4:2 (39:27)
12. [65.29] Przyjemski, Buszkiewicz, Szostak, Walasek (d) 1:5 (40:32)
13. [66.17] Berntzon, Lyager, Mat. Szczepaniak, Palovaara 3:3 (43:35)
14. [65.69] Musielak, Buszkiewicz, Bjerre, Szostak (Przyjemski – w/taśma) 3:3 (46:38)
15. [66.86] Berntzon, Nielsen, Lyager (w/u), Mat. Szczepaniak (w/u) 5:0 (51:38)

Sędziował: Piotr Lis.
Komisarz toru: Krzysztof Okupski.
Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski.
Przewodniczący Jury: Maciej Polny.
Widzów:
Najlepszy Czas: Wiktor Przyjemski w wyścigu dwunastym – 65.29 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z drugim zestawem pól startowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
11 miesięcy temu

Darujcie sobie te zdjęcia rozpaczy , bieg piętnasty to MISTRZOSTWO SWIATA !!! prowadzić 5-1 a przegrać 0-5 i to nadaje się do prasy!!