Opady
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 10 • L 10
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPorażka Zawiszy w ważnym meczu. Rywale się zbliżyli
Zawisza Bydgoszcz
03.11.2018 | 16:20

Porażka Zawiszy w ważnym meczu. Rywale się zbliżyli

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy musieli w sobotę uznać wyższość Startu Pruszcz.

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz prowadzili w Pruszczu, ale ostatecznie przegrali z miejscowym Startem. Nadal są jednak liderem klasy okręgowej.

Zawisza prowadził po golu Dawida Deresiewicza z 45. minuty. W drugiej połowie gospodarze zdołali jednak odwrócić losy meczu i dwa razy trafili do siatki. Dzięki zwycięstwu zbliżyli się do liderującego Zawiszy na cztery punkty. Szansy nie wykorzystał drugi w tabeli Mustang Ostaszewo, który uległ Naprzodowi Jabłonowo Pom. (0:1) i także ma cztery oczka straty.

Za tydzień Zawisza będzie pauzował, a 17/18 listopada zagra na wyjeździe z Gromem Więcbork w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej.