Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policja poszukuje tej kobiety. Zarysowała auto stojące obok bydgoskiego cmentarza [AKTUALIZACJA]

Dodano: 06.12.2022 | 13:40

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanej kobiety.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach. Zarysowała ona lakier samochodu, stojącego na ulicy Pułaskiego. 

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia pojazdu marki Skoda Superb poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej. Do zdarzenia doszło przy ul. Pułaskiego w Bydgoszczy. Wizerunek sprawczyni zarejestrowała kamera umieszczona w pojeździe.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 83, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Krm 4392/22.

[AKTUALIZACJA]
6.12.2022 r., g. 14:20 Policjanci ze Śródmieścia poinformowali w komunikacie o ustaleniu personaliów kobiety.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadzia
Jadzia
1 rok temu

No i to jest dobrze zrobione zdjęcie do listu gończego. Brawo

Marcin
Marcin
1 rok temu

Jak to jest, że przestępców z poważnymi zarzutami się maskuje, a tutaj mamy podejrzaną o zarysowanie skodziny panią Krysię, której widok się rozpowszechnia w internetach?

Jerzy
Jerzy
1 rok temu

Każdy akt chamstwa należy napiętnować i naświetlać. Ludzie sobie ostatnio za dużo pozwalają. Przykład niestety idzie z góry.