Bydgoszcz
10C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 12 • L 9
15C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
15C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoszukiwania 25-latki z Białych Błot odwołane. Policja potwierdza
policja Bydgoszcz
15.08.2018 | 11:47

Poszukiwania 25-latki z Białych Błot odwołane. Policja potwierdza

Na zdjęciu: Poszukiwania 25-letniej mieszkanki Białych Błot zostały odwołane we wtorek.

Fot. Łukasz Plewnia / Flickr

Poszukiwania 25-letniej Klaudii, mieszkanki Białych Błot, zostały odwołane – ustaliła MetropoliaBydgoska.PL.

Policjanci z bydgoskiego Błonia poszukiwali kobiety od kilkudziesięciu godzin. Informację o braku kontaktu z 25-latką podało Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Z komunikatu wynikało, że w niedzielę wieczorem popsuł się jej charakterystyczny samochód marki Ford typu food truck. W naprawie miał pomagać jej obywatel Ukrainy. Z uwagi na fakt, że później z kobietą nie było już kontaktu, rodzina zgłosiła zaginięcie.

Tymczasem, jak udało nam się ustalić, kobieta nie zaginęła, choć faktycznie kontakt z nią był utrudniony (najprawdopodobniej rozładował się jej telefon). – Potwierdzam, że już we wtorek poszukiwania zostały odwołane – mówi w rozmowie z nami kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Tegoroczne lato pełne jest komunikatów o zaginięciach osób w różnych wieku z terenu Bydgoszczy i okolic. Tylko w ostatnich godzinach poinformowano o tragicznym finale poszukiwań 38-latka z Bydgoszczy w lesie niedaleko Szubina oraz szczęśliwym odnalezieniu 15-letniej Oli, której od trzech tygodni poszukiwała rodzina oraz policjanci.


Powiązane treści