Bydgoszcz
2C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 3 • L 2
4C
Sr
2C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoszukiwano go w Katowicach. Wpadł w Nakle
policja fordon
09.12.2019 | 21:06

Poszukiwano go w Katowicach. Wpadł w Nakle

Na zdjęciu:

Fot. archiwum

Najbliższe 7 miesięcy spędzi w więziennej celi 42-latek zatrzymany przez nakielskich policjantów w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Pod koniec ubiegłego tygodnia nakielska policja otrzymała informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie przebywa 42-latek, za którym poszukiwania prowadzi jeden z komisariatów w Katowicach na polecenie tamtejszego sądu. Mężczyzna powinien przebywać w zakładzie karnym, gdyż miał do odbycia karę za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i niepłacenie alimentów.

W niedzielę, 8 grudnia nakielscy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania, gdzie miał zgodnie z ustaleniami przebywać poszukiwany. Mężczyzna, którego mundurowi zastali pod ustalonym adresem został sprawdzony w policyjnych systemach, co potwierdziło, że jest poszukiwany. 42-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia został dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści