[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeMiedzyń bawił się z pasją! Taneczne zakończenie serii imprez nad Kanałem [ZDJĘCIA]
20.08.2022 | 17:53

Miedzyń bawił się z pasją! Taneczne zakończenie serii imprez nad Kanałem [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Rada Osiedla Miedzyń-Prądy/nadesłane

W piątek nad Kanałem Bydgoskim odbyła się wyjątkowa potańcówka z wodzirejem. Piotr Wardowski zachęcił do zabawy dobrze znanymi przebojami z lat 80. i 90. XX wieku. Impreza zwieńczyła cykl letnich wydarzeń nad Kanałem Bydgoskim.

Podczas ostatnich tygodni, dzięki społecznikom z Miedzynia i Pradów i głosom mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim, nad Kanałem Bydgoskim odbyła się seria wydarzeń kulturalnych: koncerty i pokaz filmu w ramach cyklu Kanał Kultura oraz potańcówki. Był to powrót do tradycji zabaw w plenerze w otulinie Kanału Bydgoskiego.

Pierwsza potańcówka odbyła się w czerwcu. Cykl zainaugurowała Świętojańska Potańcówka; do wspólnej zabawy zachęcał zespół Bromberg Stadt Quintett. Na początku sierpnia na Miedzyniu wystąpił natomiast znany bydgoski zespół Żuki. Ostatnia w tym roku letnia potańcówka miała miejsce wczoraj (19 sierpnia) od godziny 19:00 na płycie tanecznej, w parku nad Starym Kanałem Bydgoskim do tańca zachęcił profesjonalny DJ – Piotr Wardowski, którego dewizą jest „Życie z pasją ma więcej kolorów”.

W piątkowy wieczór na Miedzyniu były i kolory, i dużo pasji. Impreza przebiegła pod znakiem rytmów z lat 80. i 90. XX wieku. Licznie zgromadzeni mieszkańcy bawili się do zmroku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments