Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePotrącenie na ulicy Nakielskiej! Dwie osoby pod opieką ratowników medycznych [AKTUALIZACJA]
Znak drogowy_ przejście dla pieszych - SF
05.06.2020 | 09:53

Potrącenie na ulicy Nakielskiej! Dwie osoby pod opieką ratowników medycznych [AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie o wypadku dotarło do dyżurnego bydgoskich strażaków tuż po godzinie 9:30.

Na zdjęciu: Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych w rejonie pętli na Wilczaku.

Fot. Szymon Fiałkowski

Krótko po godzinie 9:30 do bydgoskich strażaków dotarło zgłoszenie o potrąceniu na wysokości pętli tramwajowej na Wilczaku. Służby właśnie udają się na miejsce zdarzenia.

Jak się dowiedzieliśmy, informacja o wypadku dotarła do dyżurnego Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy o 9:38. Z dotychczasowych informacji wynika, że do potrącenia doszło na wysokości budynku przy ul. Nakielskiej 151, a więc właśnie w rejonie wspomnianej pętli. Nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowana osoba. – Wspólnie z zespołami ratownictwa medycznego oraz policją jedziemy na miejsce zdarzenia – mówi nam dyżurny ze stanowiska kierowania KM PSP.

Z przekazanych przez niego informacji wynika, że w zdarzeniu miały brać udział dwa auta, ale szczegóły nie są znane. Więcej informacji poznamy po dotarciu służb na miejsce.

[AKTUALIZACJA – godz. 10:40]

Jak przekazała nam podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, na przejściu dla pieszych na wysokości pętli tramwajowej Wilczak doszło do potrącenia kobiety. – Kierująca skodą fabią zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, ustępując pieszej pierwszeństwa. Nie zastosował się do tego jadący za skodą kierowca suzuki swift. Uderzył w skodę, która następnie potrąciła kobietę przechodzącą przez pasy – relacjonuje w rozmowie z nami Kowalska.

Zarówno piesza, jak i kierująca skodą są na miejscu badane przez ratowników medycznych. Występują utrudnienia w ruchu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści