Bydgoszcz
12C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 13 • L 11
15C
Nd
16C
Pon
15C
Wt
13C
Sr
15C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePotrącił dziewczynkę i uciekł. Policjanci proszą o pomoc
kalinkowa, grudziądz - kwp
31.10.2018 | 11:39

Potrącił dziewczynkę i uciekł. Policjanci proszą o pomoc

Osoba prowadząca auto po zdarzeniu nie zatrzymała się i uciekła z miejsca wypadku.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na ul. Kalinkowej.

Fot. KMP Grudziądz

We wtorek na ul. Kalinkowej w Grudziądzu na przejściu dla pieszych 14–letnią dziewczynkę potrącił samochód. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci z Grudziądza apelują do mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu sprawy i okoliczności wypadku.  

Wczoraj (30.10.2018) około godz. 17.00 w Grudziądzu na ul. Kalinkowej na wysokości posesji nr 46-52 osobowe auto potrąciło 14–letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło na oznaczonym przejściu dla pieszych. Samochód osobowy jechał od strony ul. Bydgoskiej w stronę Brzeźnej. Osoba prowadząca auto po zdarzeniu nie zatrzymała się i uciekła z miejsca wypadku. Ranna dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Policjanci zbierają w sprawie materiał dowodowy. Na miejscu wykonano oględziny. Ustalono już także pierwszych świadków zdarzenia, a funkcjonariusze zabezpieczają nagrania z monitoringu. Policjanci z Grudziądza zwracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc w ustaleniu uciekiniera. Wszelkie posiadane informacje w tej sprawie można przekazać do osoby prowadzącej sprawę w dni robocze w godz. 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 56 4513 373 lub pod numer alarmowy 112


Powiązane treści