Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPowiatowy konkurs plastyczny „To ja – człowiek”
23.04.2016 | 00:11

Powiatowy konkurs plastyczny „To ja – człowiek”

Młodzi artyści - do pędzli!

Na zdjęciu: Plakat konkursu

Fot. materiały organizatora

Soleckie Centrum Kultury zaprasza placówki kulturalne oraz szkoły, które prowadzą zajęcia plastyczne na terenie powiatu bydgoskiego do udziału w konkursie plastycznym pn. „To ja – człowiek”.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i ma na celu rozwinięcie świadomości siebie i własnej samooceny. Jest próbą ukazania własnego wyobrażenia o tym jaką osobą jest i kim chciałby zostać w przyszłości będąc mieszkańcem powiatu bydgoskiego.

Warunkiem uczestnictwa oraz pełnej realizacji tematu jest stworzenie prac indywidualnych (do 10 prac od jednego instruktora, format do 70 x 50 cm) Na odwrocie każdej pracy powinna znajdować się informacja (tekst literami dużymi): imię i nazwisko, wiek, nazwa placówki, adres i numer tel. imię i nazwisko opiekuna

Ocenie podlegać będą prace indywidualne w trzech grupach wiekowych: 5-9, 10-12, 13-16 lat.

Termin nadsyłania prac: do 31. V. 2016 r. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się w Galerii Homo Faber SCK w dniu 21 VI 2016 r.

Prace należy przesłać drogą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: Soleckie Centrum Kultury ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 1 86-050 Solec Kujawski z dopiskiem: „To ja – człowiek”.


Podobne wpisy

Powiązane treści