Bydgoszcz
4C
Lekkie opady śniegu
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h S
H 5 • L 4
9C
Nd
8C
Pon
5C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPowstała pierwsza wypożyczalnia Tuli w regionie!
tulaa
09.07.2016 | 20:55

Powstała pierwsza wypożyczalnia Tuli w regionie!

Nosidełka Tula to prawdziwy hit doceniony przez tysiące młodych rodziców. Od kilka dni można je nie tylko kupić, lecz również wypożyczyć w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Właścicielka sklepu z córką Zosią również używają Tuli

Fot. PW

Działa dopiero od kilku dni, ale już zdążyła wzbudzić spore zainteresowanie młodych rodziców – przy ulicy Gołębiej 8 w Bydgoszczy powstała pierwsza w regionie wypożyczalnia nosidełek dla dzieci Tula.

– Tula to spory wydatek (465-505 zł), wiele osób chce spróbować zanim zdecyduje się na tak duży wydatek, wiele potrzebuje jej tylko na urlop. Uruchomienie wypożyczalni na początku lata nie jest zatem przypadkowe – mówi Paulina Woźniak, która razem z mężem Jerzym prowadzi sklep Popaopa z akcesoriami, ubraniami i zabawkami dla najmłodszych. To właśnie w nim można też wypożyczyć popularne nosidełka.

Co przekonuje rodziców do skorzystania z wypożyczalni? Głównie atrakcyjna cena, która zaczyna się już od 5 zł za dzień. – Chociaż większość rodziców jest z nosidełek bardzo zadowolona, to zdarzają się dzieci, które nie przepadają za korzystaniem z tego typu rozwiązania. Rodzice chcą zatem przed wydaniem kilkuset złotych sprawdzić czy ich maluch będzie dobrze się czuł w Tuli – mówi Paulina Woźniak. – Działamy od kilku dni, a już pierwsi klienci zdecydowali się na zakup wypożyczonego wcześniej towaru – dodaje.

Na czym polega fenomen Tuli?

Nosidełko Tula to nosidełko ERGONOMICZNE a nie tradycyjne „wisiadełko”.  Główną różnicą jest to, że nasze nosidełka mają szerokie siedzisko i nie pozwalają na noszenie przodem do otoczenia. Dzięki szerokiemu siedzisku dziecko zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek, które ma miejsce podczas noszenia w tradycyjnym nosidełku. Nosidełka ergonomiczne nie są usztywniane, dlatego dopasowują się do ciała dziecka. W tradycyjnych sztywnych nosidełkach dziecko ma niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup.

Zainteresowany wypożyczeniem? Kontakt mailowy: sklep.popaopa@gmail.com lub telefoniczny: 660710520 .


Powiązane treści