[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pożar kamienicy na Jagiellońskiej. Są spore utrudnienia w ruchu

Dodano: 21.06.2022 | 16:13

Na zdjęciu: W akcji bierze udział pięć zastępów straży.

Fot. ITS

We wtorkowe popołudnie w kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 63 wybuchł pożar. Działania na miejscu prowadzi pięć zastępów straży.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15:30. Nad kamienicą położoną przy ulicy Jagiellońskiej, nieopodal skrzyżowania z ulicą Ogińskiego i estakadą Trasy Uniwersyteckiej, zaczął unosić się czarny dym. Jak wyjaśnia rzecznik prasowy bydgoskich strażaków st. kpt. Karol Smarz, doszło do pożaru dachu. – Działania na miejscu prowadzi pięć zastępów straży z jednostek ratowniczo-gaśniczych nr 1 i 3 oraz Szkoły Podoficerskiej PSP – dodaje. Rzecznik podkreśla, że nie ma na razie informacji o osobach poszkodowanych. Ogień został wstępnie opanowany, obecnie trwa dogaszanie.

Z uwagi na akcję gaśniczą, jezdnia ulicy Jagiellońskiej pomiędzy Wyspiańskiego a Ogińskiego jest zablokowana – policja kieruje ruch objazdami; możliwe są również opóźnienia w kursowaniu linii tramwajowych. Utrudnienia mogą potrwać od godzin wieczornych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dzidek
Dzidek
11 dni temu

Wałek adm pozbywa się wynajmujących wszyscy dostają eksmisję i brak możliwości powrotu kamienica ma być wyremontowana i podzielona na mniejsze mieszkania myślę że celowo doszło do podpalenia miał być to tylko pretekst do pozbycia się mieszkańców