Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 1
5C
Pt
5C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePożar wózka dziecięcego. W jednym z bloków na terenie Bydgoszczy
Pożar lokalu przy Paderewskiego 16 - LG (3)
20.02.2017 | 15:09

Pożar wózka dziecięcego. W jednym z bloków na terenie Bydgoszczy

Ogień pojawił się w środku nocy.

Na zdjęciu: Do pożaru doszło w środku nocy.

Fot. Leszek Grabowski / zdjęcie ilustracyjne

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru w jednym z bloków na bydgoskich Kapuściskach. Ogniem objęty został wózek dziecięcy. 

Zgłoszenie do straży pożarnej dotarło o godzinie 1:11. Do budynku przy ul. Przodowników Pracy 20 wysłano jeden zastęp strażaków. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano palący się wózek dziecięcy oraz wydobywający się dym z zsypu budynku wielorodzinnego – informuje przedstawiciel Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy.

Wózek dziecięcy znajdował się na klatce schodowej obok drzwi do zsypu. Pożar ugaszono. Ogień nie rozprzestrzenił się w inne miejsca budynku. – Pomieszczenie zsypu się nie paliło, ale został wpuszczony dym do środka. Rozcięto kłódkę do drzwi, by oddymić pomieszczenie – informują strażacy.

W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Wśród szkód materialnych znalazł się spalony wózek dziecięcy oraz nadpalone drzwi do zsypu.  Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. Sprawą zajmuje się policja.


Powiązane treści