[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jak pracowano w przeszłości? Weź udział w konkursie i wyślij fotografię

Dodano: 16.05.2022 | 12:49

Na zdjęciu: Zgłoszenia będą zbierane do 28 czerwca.

Fot. mat. prasowe

Portal Aplikuj.pl organizuje konkurs dotyczący wykonywanych dawniej zawodów dla osób powyżej 50. roku życia z województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

Konkurs „Praca sprzed lat” ma na celu ukazanie zmian w zawodowej rzeczywistości Polaków na przestrzeni lat. Organizatorzy chcą przypomnieć zawody, które obecnie są rzadkie lub już nie istnieją oraz zaktywizować społeczność do dzielenia się wspomnieniami.

Jeśli posiadasz fotografie związane z dawnymi zawodami, możesz zgłosić się do konkursu, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.aplikuj.pl. Fotografie będą zbierane do 28 czerwca 2022 roku. Na wskazanej stronie można znaleźć również więcej informacji na temat konkursu.

Po zakończeniu konkursu zdjęcia będzie można obejrzeć w galeriach pokonkursowych, a najlepsi otrzymają telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl) oraz upominki w postaci książek i gadżetów.

MetropoliaBydgoska.PL objęła patronat medialny nad konkursem.

Jak pracowano w przeszłości? Weź udział w konkursie i wyślij fotografię
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments