Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H 14 • L 13
12C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePracowita noc strażaków. Walczyli z pożarem budynku mieszkalnego, który się częściowo zawalił [ZDJĘCIA]
6-09-2020_pożar budynku Sierakowy - OSP Izbica Kujawska-8
06.09.2020 | 14:05

Pracowita noc strażaków. Walczyli z pożarem budynku mieszkalnego, który się częściowo zawalił [ZDJĘCIA]

Do pożaru doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Na zdjęciu: Ogniem objęty był zarówno budynek gospodarczy, jak i mieszkalny, którego część następnie się zawaliła.

Fot. OSP Izbica Kujawska

To nie była spokojna noc dla strażaków w regionie. Minionej nocy, zastępy straży pożarnej walczyły również z pożarem na terenie powiatu radziejowskiego.

Strażacy z OSP Izbica Kujawska informują, że tuż po godzinie drugiej w nocy z soboty na niedzielę (5/6 września) zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego i gospodarczego w miejscowości Sierakowy (gm. Topólka, pow. radziejowski).

– Na miejscu zastaliśmy palące się wnętrze oraz poszycie dachowe budynków – relacjonują druhowie ze straży pożarnej w Izbicy Kujawskiej. W wyniku pożaru, zawaleniu uległa konstrukcja dachowa w budynkach oraz część budynku mieszkalnego. – Działania polegały na podaniu prądów wody, przelaniu oraz wyniesieniu słomy, a także wykonaniu niezbędnych prac rozbiórkowych – dodają.

Z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej: z jednostek w Izbicy Kujawskiej, Topólce i Paniewie oraz z PSP w Radziejowie. Ponadto, czynności wykonywali także policjanci, którzy wyjaśniać będą okoliczności pożaru oraz pracownicy pogotowia energetycznego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści