Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePracowniczki bydgoskiego banku uratowały klienta przed oszustwem na dziesiątki tysięcy złotych
policja fordon
08.07.2021 | 17:05

Pracowniczki bydgoskiego banku uratowały klienta przed oszustwem na dziesiątki tysięcy złotych

Na zdjęciu: Panie Agnieszka Jaromin oraz Olga Walkiewicz – Supernak otrzymały podziękowanie od zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkom. Jarosława Zdunka za wzorową reakcję przy próbie oszustwa na szkodę klienta banku.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu wraz z pierwszym zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkom. Jarosława Zdunka podziękowali pracowniczkom jednego z banków – Agnieszce Jaromin oraz Oldze Walkiewicz – Supernak za wzorową reakcję przy próbie oszustwa na szkodę klienta placówki finansowej.

Do próby oszustwa doszło 2 lipca. Wówczas do placówki banku stawił się klient, który próbował wykonać przelew aż 80 tysięcy złotych. Jak się okazało, spora kwota pieniędzy miała trafić na konto przestępców, ale dzięki czujności Olgi Walkiewicz-Supernak udało się zatrzymać transakcję. – Podejrzewając próbę dokonania przestępstwa powiadomiła panią Agnieszkę Jaromin, która poleciła zablokowanie przelewu i powiadomienie policji – podkreśla asp. szt. Łukasz Lewandowski z fordońskiego komisariatu.


CZYTAJ TAKŻE: Młodzi rozbójnicy grasowali po centrum Bydgoszczy i grozili mieszkańcom nożem. Wpadli na Starym Rynku


Dzisiaj (8 lipca) pierwszy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkom. Jarosław Zdunek, wspólnie z kadrą kierowniczą komisariatu Bydgoszcz Fordon kom. Tomaszem Surą i kom. Mariuszem Buwajem, podziękowali pracowniczkom banku za wzorową reakcję przy próbie oszustwa. Panie Jaromin oraz Walkiewicz – Supernak odebrały serdeczne podziękowania i listy gratulacyjne za wzorową postawę. Funkcjonariusze podkreślają, że reakcja pracowniczek przyczyniła się do zapobieżenia popełnienia przestępstwa i utraty przez klienta znacznej kwoty pieniędzy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści