Bydgoszcz
22C
Słonecznie
43% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 22 • L 22
23C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
15C
Sr
20C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany
Policja
20.03.2018 | 14:11

Pracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Policjanci z fordońskiego komisariatu namierzyli i zatrzymali bydgoszczanina podejrzanego o kradzieże. 26-latek okradał swojego pracodawcę z dysków twardych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Za przestępstwo kradzieży grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z Fordonu. Z ich informacji wynikało, że na terenie jednej z firm przy ulicy Fordońskiej dochodzi do kradzieży. Łupem złodzieja padały dyski twarde. Policjanci skontaktowali się z pokrzywdzoną firmą i przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Łącznie firma straciła siedem dysków twardych. Straty oszacowano na 3500 złotych.

Funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzewanego. W piątek (16.03.2018) przeszukali jego miejsce zamieszkania. Tam zabezpieczyli wszystkie skradzione dyski. 26-letni pracownik pokrzywdzonej firmy został zatrzymany. Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży. Teraz mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem.


Powiązane treści