Bydgoszcz
0C
Niebo głównie zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H 0 • L -1
-4C
Wt
-4C
Sr
-3C
Czw
-1C
Pt
-3C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany
Policja
20.03.2018 | 14:11

Pracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Policjanci z fordońskiego komisariatu namierzyli i zatrzymali bydgoszczanina podejrzanego o kradzieże. 26-latek okradał swojego pracodawcę z dysków twardych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Za przestępstwo kradzieży grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z Fordonu. Z ich informacji wynikało, że na terenie jednej z firm przy ulicy Fordońskiej dochodzi do kradzieży. Łupem złodzieja padały dyski twarde. Policjanci skontaktowali się z pokrzywdzoną firmą i przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Łącznie firma straciła siedem dysków twardych. Straty oszacowano na 3500 złotych.

Funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzewanego. W piątek (16.03.2018) przeszukali jego miejsce zamieszkania. Tam zabezpieczyli wszystkie skradzione dyski. 26-letni pracownik pokrzywdzonej firmy został zatrzymany. Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży. Teraz mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem.


Powiązane treści