Bydgoszcz
27C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 27 • L 27
26C
Pon
26C
Wt
27C
Sr
29C
Czw
25C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany
Policja
20.03.2018 | 14:11

Pracownik okradał firmę z ul. Fordońskiej. Został zatrzymany

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Policjanci z fordońskiego komisariatu namierzyli i zatrzymali bydgoszczanina podejrzanego o kradzieże. 26-latek okradał swojego pracodawcę z dysków twardych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Za przestępstwo kradzieży grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z Fordonu. Z ich informacji wynikało, że na terenie jednej z firm przy ulicy Fordońskiej dochodzi do kradzieży. Łupem złodzieja padały dyski twarde. Policjanci skontaktowali się z pokrzywdzoną firmą i przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Łącznie firma straciła siedem dysków twardych. Straty oszacowano na 3500 złotych.

Funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzewanego. W piątek (16.03.2018) przeszukali jego miejsce zamieszkania. Tam zabezpieczyli wszystkie skradzione dyski. 26-letni pracownik pokrzywdzonej firmy został zatrzymany. Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży. Teraz mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści