Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 4 • L 2
13C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPracuj i rozwijaj się w Klimat Solec
18.05.2018 | 14:39

Pracuj i rozwijaj się w Klimat Solec

Na zdjęciu: Klimat Solec

Fot. mat. prasowe

Klimat Solec jest jednym z ważniejszych w kraju wykonawców systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych, które stosowane są w rozmaitych obiektach – od usługowych i biurowych, kończąc na bardzo złożonych systemach w obiektach przemysłowych, laboratoryjnych czy medycznych.

Nowoczesna produkcjametropolia_201806_273.pdf_-_2018-05-17_15.36.12
Posiadamy bardzo dobrze wyposażone hale produkcyjne, gdzie produkowane są wszystkie oferowane produkty. Za rozwój produktów odpowiedzialne są dwa działy badawczo-rozwojowe: Dział Badań i Rozwoju Produktów HVAC oraz Dział Badań i Rozwoju Automatyki. Nasze produkty przechodzą szczegółowe testy w firmowym Laboratorium Produktów HVAC, gdzie jesteśmy w stanie określać wszystkie najważniejsze parametry naszych produktów, jak np. rozpływ powietrza lub właściwości akustyczne. Stale współpracujemy z polskimi uczelniami technicznymi oraz jednostkami badawczymi.
Montaż instalacji HVAC jest wykonywany przez specjalistyczne brygady, które realizują inwestycje w Polsce oraz w wielu krajach europejskich.
Nasza firma realizuje wiele złożonych inwestycji w dużych obiektach, takich jak hotele czy galerie handlowe w kraju oraz za granicą. Pracujemy zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ISO 18001. Posiadamy Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego oraz Świadectwo akredytacji bezpieczeństwa teleinformatycznego, które uprawniają nas do przetwarzania informacji niejawnych. Od lat jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz Business Centre Club.

Odpowiedzialny pracodawca
Rozwijamy się nie tylko jako wykonawca instalacji wentylacji i klimatyzacji, ale także jako pracodawca. Nad tym, aby nasza firma była przyjaznym i stabilnym miejscem zatrudnienia pracujemy od początku jej istnienia, czyli od 30 lat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym najcenniejszym zasobem są pracownicy – ich zaangażowanie, kwalifikacje oraz doświadczenie – dlatego starannie dobieramy ludzi do naszego zespołu oraz dbamy o komfort ich pracy. Aby dać im poczucie bezpieczeństwa i stabilności oferujemy wynagrodzenie na poziomie rynkowym, premie oraz pakiet benefitów m.in. dopłatę do wypoczynku dzieci, karty upominkowe, dofinansowanie do zajęć sportowo – rekreacyjnych oraz ubezpieczenie grupowe. Inwestujemy także w ich wiedzę i umiejętności. Zapewniamy pakiet szkoleń, dofinansowujemy studia oraz organizujemy programy stażowe i praktyki dla uczniów oraz studentów. Od lat jesteśmy uczestnikami Targów Pracy m.in. Giełdy Pracy „Work Park”, Targów Pracy Offerty czy Targów Pracy i Kariery organizowanych przez Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
Aktualnie zatrudniamy ponad 350 osób. Nasz zespół ciągle się powiększa – w samym 2017 roku, liczba naszych pracowników wzrosła o 12%. Wynik ten bardzo cieszy, ponieważ nowo zatrudnieni pracownicy są dla nas tak samo cenni jak osoby, które współpracują z nami od wielu lat. A takich pracowników mamy w zespole sporo. Doceniamy to i co roku obchodzimy wspólnie Jubileusze pracy. Łącznie nagrody jubileuszowe otrzymało dotychczas 35 pracowników, którzy przepracowali w Klimat Solec co najmniej 15 lat. W tym roku dołączy do nich kolejne 5 osób.

Przyjazne miejsce pracy
Solec
Staramy się funkcjonować zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i być blisko lokalnej społeczności. Oprócz oferowania miejsc pracy (jesteśmy jednym z większych pracodawców na lokalnym rynku), systematycznie wspieramy inicjatywy kulturalne. W zeszłym roku zasililiśmy grono partnerów Biegu Ulicznego organizowanego w Solcu Kujawskim. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem biegaczy, których łącznie było ok. 700. W tym roku jesteśmy jego strategicznym partnerem. Poza tym, od wielu lat wspieramy ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. Wspomagamy również Fundację „Wiatrak” i chętnie bierzemy udział w wydarzeniach organizowanych przez Podopiecznych Fundacji. Aktywnie pomagamy również naszym pracownikom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.
Cenimy sobie aktywność fizyczną. Oprócz grupy biegaczy, mamy w swojej załodze drużynę siatkówki. Powstała ona w 2009 roku, kiedy pracownicy swój czas wolny zaczęli spędzać na hali sportowej grając amatorsko we własnym gronie. Szybko okazało się, że siatkówka stała się ich pasją. Co roku team startuje w Mistrzostwach Firm i Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej, które rozgrywane są w różnych miastach w Polsce. Od 2014 roku nasi pracownicy mają również możliwość uczęszczania na warsztaty ze sztuk walki. Organizujemy także zawody wędkarskie oraz posiadamy własną drużynę żeglarską. Wszystkim naszym zawodnikom szczerze kibicujemy i cieszymy się, że mogą realizować swoje życiowe pasje.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres mailowy: rekrutacja@klimat-solec.pl. Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej naszej firmy, w zakładce Kariera.


Podobne wpisy

Powiązane treści