Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 1 • L -0
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPrezydent da nagrody za prace naukowe związane z Bydgoszczą
16.11.2017 | 13:42

Prezydent da nagrody za prace naukowe związane z Bydgoszczą

Na zdjęciu: Widok na Bydgoszcz.

Fot. Stanisław Gazda

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłasza konkurs pod nazwą: „Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą”, obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów problematyką związaną z funkcjonowaniem i promocją miasta Bydgoszczy; umożliwienie młodym ludziom włączenie się w proces twórczego i innowacyjnego kształtowania polityki rozwoju miasta, promocja nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w serze rozwoju i promocji miasta. W konkursie chodzi o wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, w szczególności w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Nagrody główne dla autorów prac stanowią dyplomy i nagrody pieniężne: I miejsce – 10 tys. zł brutto; II miejsce – 5 tys. zł brutto; III miejsce – 3 tys. zł brutto.

Pracę do konkursu zgłasza jej autor. Do konkursu zakwalifikowane zostaną wyłącznie prace spełniające kryteria regulaminowe i obronione w roku akademickim 2016/2017, przez co rozumie się dla potrzeb konkursu okres pomiędzy 1 października 2016 roku a 30 września 2017 roku.

Za prawidłowe zgłoszenie uważa się dostarczenie lub wysłanie w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Konkurs na pracę naukową” kompletu dokumentów zgłoszeniowych w polskiej wersji językowej, na adres: Biuro Komunikacji Społecznej, Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz (pokój 117A).

Termin zgłaszania prac upływa 10 stycznia 2018 roku (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Bydgoszczy).


Podobne wpisy

Powiązane treści