Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Próba kradzieży w galerii handlowej w Bydgoszczy. Złodziej szarpał się z ekspedientkami

Dodano: 10.11.2023 | 17:31

Na zdjęciu:

Fot.

43-letni mężczyzna chciał ukraść buty ze sklepu w bydgoskiej galerii handlowej. Został zatrzymany przez policjanta, który w czasie wolnym od służby był akurat na zakupach.

Gdy funkcjonariusz zauważył złodzieja, ten akurat szarpał się z ekspedientkami na wysokości bramek wejściowych do sklepu. Po chwili zaczął uciekać. Gdy policjant podszedł do pracownic, okazało się, że 43-latek ukradł buty.

Policjant dogonił mężczyznę, okazał legitymację służbową i zatrzymał go. – Nie obyło się bez szarpaniny. Za pośrednictwem dyżurnego ze śródmiejskiego komisariatu, na miejsce wezwani zostali policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji, którzy przejęli złodzieja – mówi mł. asp. Krzysztof Bratz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

43-latek został ukarany trzema mandatami karnymi za usiłowanie kradzieży, zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz używanie słów wulgarnych na łączną kwotę 1100 złotych.

– Postawa policjanta zasługuje na pochwałę, a 43-latek następnym razem poważnie zastanowi się nad kolejną próbą złamania prawa – kończy mł. asp. Bratz.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments