Bydgoszcz
1C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 2 • L 0
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesProjekt dla sześćdziesięciu pań
09.07.2017 | 11:01

Projekt dla sześćdziesięciu pań

Decyduje kolejność zgłoszeń. Trzeba się spieszyć.

Na zdjęciu: Logo projektu.

Fot. Materiały organizatora

Izba Przemysłowo – Handlowa w Toruniu prowadzi nabór zgłoszeń do projektu „Biznes na obcasach”.

Projekt współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w regionie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Kto może brać udział w projekcie ? Osoby spełniające łącznie wszystkie poniższe warunki: kobiety powyżej 29 roku życia (rozumiane jako osoby, które ukończyły 30 rok życia), mieszkające lub/i uczące się na terenie województwa kujawsko – pomorskiego (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego); bezrobotne (tj. wpisane do rejestru osób bezrobotnych Powiatowego Urzędu Pracy) lub bierne zawodowo (nie pracujące i nie będące bezrobotnymi).

Co jest przedmiotem projektu ? Udzielenie wsparcia szkoleniowo – doradczego w obszarze rozwijania przedsiębiorczości; udzielenie wsparcia finansowego w otworzeniu działalności gospodarczej (dotacja do 6-ciokrotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę wg GUS); Udzielenie wsparcia pomostowego w okresie pierwszych 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

Liczba osób które może zostać zakwalifikowanych do projektu, to 60 kobiet. Nabór trwa do 09.08.2017r.

Aby zgłosić swój udział należy dostarczyć wypełniony formularz rekrutacyjny wraz z załącznikami, który jest częścią pakietu rekrutacyjnego. Zgłoszenia można składać: osobiście w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja – Biznes na obcasach” w formie papierowej w godzinach od 8.00 do 16.00, w dniach roboczych od poniedziałku do piątku, w biurze Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu, ul. Marii Skłodowskiej Curie 41 lub za pośrednictwem poczty/ kuriera na ten sam adres, tyle że z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja – Biznes na obcasach” (decyduje data wpływu do adresata).


Podobne wpisy

Powiązane treści