Bydgoszcz
11C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 13 • L 10
13C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleProwadził pojazd pod wpływem narkotyków, jego kolega miał marihuanę. Obaj wpadli podczas policyjnej kontroli
mde
22.01.2018 | 22:18

Prowadził pojazd pod wpływem narkotyków, jego kolega miał marihuanę. Obaj wpadli podczas policyjnej kontroli

Świeccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn.

Na zdjęciu: Obaj mężczyźni mieli przy sobie narkotyki i pod ich wpływem prowadzili auto.

Fot. KPP Świecie

Dwóch młodych mężczyzn: 18 i 20-letniego zatrzymali funkcjonariusze świeckiej drogówki podczas patrolu na ulicach Morska.

W niedzielę wieczorem, policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego bmw. Wówczas okazało się, że prowadzący pojazd 20-latek był pod wpływem środków odurzających, a 18-latek siedzący na fotelu pasażera, posiadał przy sobie woreczek z suszem roślinnym.

Po przebadaniu narkotesterem okazało się, że w woreczku znajdowała się marihuana. Kierowca auta został przewieziony do szpitala, gdzie przebadano go na zawartość środków odurzających. Jak się okazało, prowadził on samochód, będąc pod wpływem narkotyków: marihuany i amfetaminy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. 18-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do trzech lat więzienia. Starszy mężczyzna odpowiadać będzie przed sądem za prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających, a za ten czyn może trafić za kratki nawet na dwa lata.


Powiązane treści