Bydgoszcz
-1C
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 1 • L -3
9C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleProwadził samochód po pijanemu. Udawało mu się uniknąć kary. Do czasu…
24.10.2020 | 17:41

Prowadził samochód po pijanemu. Udawało mu się uniknąć kary. Do czasu…

Na zdjęciu: Policjanci ustalili miejsce poszukiwanego mieszkańca gminy Nakło i w środę, 21 października doprowadzili do jego zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego.

Fot. KWP Bydgoszcz / zdjęcie ilustracyjne

W minioną środę nakielscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez miejscowy sąd do odbycia kary więzienia za prowadzenie samochodu po pijanemu.

Jak przekazała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nakle, mieszkaniec gminy nie stawił się po wyroku do zakładu karnego. Został więc zarejestrowany w policyjnych systemach jako poszukiwany. – Od tego momentu ustalaliśmy miejsce jego pobytu – dodaje Andrzejewska.

W ostatnich dniach kryminalni z Nakła uzyskali informację o możliwym miejscu pobytu 32-latka. Okazało się, że nie ukrywał się daleko. – Funkcjonariusze ustalili, że może on przebywać w jednym z mieszkań na terenie gminy Nakło – wskazuje podkom. Andrzejewska.

W minioną środę policyjny patrol zapukał do wspomnianego lokalu (policja nie podała dokładniejszych danych dotyczących akcji). W trakcie interwencji przebywający w mieszkaniu mężczyzna został wylegitymowany. – Sprawdzenie personaliów potwierdziło, że jest to poszukiwany. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do więzienia – podsumowuje oficer prasowa nakielskiej policji.

Skazany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna ma do odbycia półroczną karę pozbawienia wolności.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści