Bydgoszcz
11C
Opady
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 11 • L 10
11C
Sr
10C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPrzeboje filmowe i musicalowe na jednej scenie. Podczas Koncertu Charytatywnego „Głosy dla Hospicjum”
Plakat A3_KoncertSueRyder
13.09.2018 | 09:27

Przeboje filmowe i musicalowe na jednej scenie. Podczas Koncertu Charytatywnego „Głosy dla Hospicjum”

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. pras.

Kolejna edycja Koncertu Charytatywnego „Głosy dla Hospicjum” odbędzie się w pierwszą październikową sobotę, 6.10.18 r. Podczas tegorocznego wydarzenia wystąpią znakomici wokaliści, artyści związani z polską sceną musicalową. 

Koncert organizowany przez Stowarzyszenie im. Sue Ryder rozpocznie się o godzinie 19:00  w Filharmonii Pomorskiej. Na scenie zaprezentują się Jacek i Patrycja Kotlarscy, którzy zaśpiewają szlagiery Anny Jantar, Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej czy Seweryna Krajewskiego, a także wielkie przeboje filmowe i musicalowe. Podczas koncertu nie zabraknie także piosenek z lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia. Program muzyczny zapowiada się zatem niezwykle atrakcyjnie.

Tegoroczna, już XIX, edycja wydarzenie odbędzie się pod hasłem Zostań Naszym Aniołem. – Doroczne koncerty „Głosy dla Hospicjum” na trwałe wpisały się w kalendarz imprez kulturalnych Bydgoszczy. Cieszą się dużym zainteresowaniem jego mieszkańców. Są wspierane przez lokalne władze i zaprzyjaźnione firmy. Koncert stanowi również wyjątkową okazję do złożenia podziękowań dla wszystkich, którzy swą hojnością wspierają działalność naszej placówki – mówią organizatorzy.

Bilety na koncert w cenie 25 zł i 35 zł można zakupić w następujących miejscach:

  • Hospicjum Dom Sue Ryder – ul Roentgena 3
  • Rehabilitacja Specjalistyczna Sue Ryder – ul. Toruńska 29
  • Sklepy charytatywne Sue Ryder w Bydgoszczy – ul. Drukarska 6 i ul. Dworcowa 33
  • Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder –Bydgoszcz, ul. Rupniewskiego 11

Powiązane treści