[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Przechowywał narkotyki na terenie jednej z bydgoskich firm. Na widok policji chciał się zamknąć w magazynie [ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2022 | 12:59

Na zdjęciu: Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani za posiadanie niedozwolonych substancji.

Fot. KWP Bydgoszcz

Do aresztu trafił mężczyzna posiadający znaczną ilość narkotyków. Przechowywał je w magazynie na terenie jednej z firm w Bydgoszczy.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej w Bydgoszczy oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może być w posiadaniu narkotyków. Podejrzany przez nich 22-letni mężczyzna miał przechowywać narkotyki w wynajmowanym magazynie na terenie jednej z bydgoskich firm.

W czwartek, 8 września 2022 roku policja namierzyła podejrzanego, który wraz z kolegą opuszczał magazyn. Na widok funkcjonariuszy jeden z nich próbował zamknąć się w magazynie. 22 i 20-latek zostali zatrzymani.

W trakcie przeszukania magazynu policjanci znaleźli zielony susz roślinny oraz pudełka i woreczki próżniowe z białą skrystalizowaną substancją. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że białą substancją był zakazany środek psychotropowy, a zielony susz- marihuaną. Zabezpieczono łącznie ok. 350 g narkotyków.

Policja przeszukała też mieszkania zatrzymanych mężczyzn. W mieszkaniu 20-latka funkcjonariusze zabezpieczyli “porcję” marihuany. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast jego kolega odpowie za posiadanie marihuany. Następnie starszy mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Po jego przesłuchaniu, oskarżyciel złożył wniosek o tymczasowy areszt. Sąd, po zapoznaniu się z aktami sprawy, aresztował 22-latka na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments