Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
50% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 26 • L 25
24C
Pt
24C
Sob
21C
Nd
22C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPrzed ligą pojadą w kwalifikacjach turnieju młodzieżowego. Na listach startowych dwóch imprez zawodnicy bydgoskiej Polonii
Wiktor Przyjemski, Karol Żupiński
16.06.2021 | 15:23

Przed ligą pojadą w kwalifikacjach turnieju młodzieżowego. Na listach startowych dwóch imprez zawodnicy bydgoskiej Polonii

Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski (kask czerwony) pojedzie w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Na liście startowej tych zawodów jest także m.in. Karol Żupiński z eWinner Apatora Toruń.

Fot. Szymon Fiałkowski

Młodzieżowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz: Wiktor Przyjemski i Nikodem Bartoch pojadą w kwalifikacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbędą się w najbliższy czwartek (17 czerwca).

Młodzieżowcy o awans walczyć będą podczas trzech turniejów, które zostaną rozegrane na torach w Ostrowie Wielkopolskim, Opolu i Tarnowie.

W turnieju w Tarnowie zobaczymy Nikodema Bartocha, natomiast Wiktor Przyjemski pojedzie w Opolu, gdzie rezerwowym z kolei będzie inny zawodnik Abramczyk Polonii Mateusz Błażykowski. Co ciekawe, zarówno Bartoch, jak i Przyjemski wylosowali piętnasty numer startowy.

Awans wywalczy pięciu najlepszych zawodników z turniejów w Opolu i Tarnowie (szósty zawodnik z nich będzie w kolejnej fazie rezerwowym) oraz czołowa szóstka zawodów w Ostrowie Wielkopolskim.

MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NA ŻUŻLU – KWALIFIKACJE
Czwartek 17 czerwca 2021 r. – Lista startowa
Tarnów (awans 5 zawodników + rezerwowy)
1. Patryk Zieliński (Unia Tarnów)
2. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów)
3. Mateusz Dul (Orzeł Łódź)
4. Piotr Świercz (Unia Tarnów)
5. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
6. Przemysław Giera (ROW Rybnik)
7. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
8. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik)
9. Kamil Marciniec (eWinner Apator Toruń)
10. Mateusz Cierniak (Motor Lublin)
11. Mateusz Majcher (RzTŻ Rzeszów)
12. Wiktor Lampart (Motor Lublin)
13. Jakub Janik (Wilki Krosno)
14. Bartosz Curzytek (Betard Sparta Wrocław)
15. Nikodem Bartoch (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
16. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław)
R1. Mateusz Gzyl (Unia Tarnów)
R2. Aleks Rydlewski (Wilki Krosno)

Opole (awans 5 zawodników + rezerwowy)
1. Marcel Krzykowski (OK Bedmet Kolejarz Opole)
2. Kajetan Kupiec (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
3. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów Wielkopolski)
4. Dawid Rempała (Unia Tarnów)
5. Mateusz Panicz (Betard Sparta Wrocław)
6. Marcel Studziński (Aforti Start Gniezno)
7. Mateusz Tudzież (ROW Rybnik)
8. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław)
9. Fabian Ragus (Marwis.PL Falubaz Zielona Góra)
10. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
11. Jakub Osyczka (Marwis.PL Falubaz Zielona Góra)
12. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno)
13. Karol Żupiński (eWinner Apator Toruń)
14. Denis Zieliński (Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
15. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
16. Seweryn Orgacki (Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
R1. Mateusz Błażykowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
R2. Oskar Hurysz (Aforti Start Gniezno)

Ostrów Wielkopolski (awans do finału 6 zawodników)
1. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów Wielkopolski)
2. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów Wielkopolski)
3. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno)
4. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów Wielkopolski)
5. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów)
6. Mateusz Jabłoński (Aforti Start Gniezno)
7. Kamil Nowacki (Moje Bermudy Stal Gorzów)
8. Mikołaj Czapla (Aforti Start Gniezno)
9. Mateusz Bartkowiak (Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
10. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
11. Wiktor Rafalski (Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
12. Franciszek Karczewski (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
13. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń)
14. Alan Szczotka (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
15. Nile Tufft (Marwis.PL Falubaz Zielona Góra)
16. Piotr Gryszpiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
R1. Oskar Paluch (Moje Bermudy Stal Gorzów)
R2. Hubert Ścibak (Fogo Unia Leszno)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści