Bydgoszcz
22C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 24 • L 21
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
18C
Czw
20C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjePrzedłużony przetarg na remont stadionu Polonii. Do połowy grudnia
26.11.2018 | 16:25

Przedłużony przetarg na remont stadionu Polonii. Do połowy grudnia

O przedłużeniu postępowania przetargowego poinformował bydgoski urząd.

Na zdjęciu: Na stadionie Polonii trwają cały czas prace remontowe.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

Dzisiaj bydgoski ratusz miał otworzyć koperty na wyłonienie wykonawcy robót na budowę trybuny na sektorze B stadionu Polonii przy ul. Sportowej. Miejscy urzędnicy poinformowali o przedłużeniu tego terminu.

To trzecie przedłużenie postępowania przez urząd. – Wydłużone zostały terminy składania ofert ze względu na dodatkowe pytania firm zainteresowanych zamówieniem – mówi nam rzecznik ratusza Marta Stachowiak. Wcześniej postępowanie przetargowe zostało przedłużone pod koniec poprzedniego miesiąca i na początku listopada.


WSZYSTKIE INFORMACJE O REMONCIE STADIONU POLONII BYDGOSZCZ


Według pierwotnych założeń, koperty z ofertami zainteresowanych firm na wykonanie robót miały zostać otwarte w poniedziałkowe przedpołudnie. Jednak po decyzji miejskich urzędników, nastąpi to 10 grudnia. – Do tego czasu czekamy na oferty potencjalnych wykonawców – dodaje Stachowiak. Miasto na razie nie chce ujawniać kwot, jakie zostaną przeznaczone na wykonanie remontu. – Takie informacje zostaną ujawnione na etapie otwarcia ofert – podkreśla rzecznik prasowa bydgoskiego urzędu.

Na terenie obiektu trwają prace wyburzeniowe. Trybuny na sektorze B już nie ma, wyburzone zostały także boksy zawodników. Te roboty wykonywała firma Bogmar z Ostromecka.


Powiązane treści