Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 4 • L 2
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPrzegląd Sportowy: Niespodziewany transfer żużlowca Polonii. Trafi do klubu z Ekstraligi
Polonia-Stal. Mecz dla Golloba (25)
02.11.2017 | 14:25

Przegląd Sportowy: Niespodziewany transfer żużlowca Polonii. Trafi do klubu z Ekstraligi

Rozpoczęło się okienko transferowe w polskich ligach żużlowych.

Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow nie będzie już jeździł w Polonii.

Fot. archiwum

Jak informuje Przegląd Sportowy, Andriej Kudriaszow znalazł nowy klub. Rosjanin zostanie zawodnikiem Włókniarza Częstochowa.

Kudriaszow w minionym sezonie miał być liderem Polonii w Nice I lidze, ale nie podołał oczekiwaniom. Zanotował średnią biegopunktową 1,79, czyli zdecydowanie gorszą niż w roku 2016 (2,053). Władysław Gollob od razu po zakończeniu sezonu skrytykował Rosjanina i wiadomo było, że 26-latek pożegna się z klubem.

Jak informuje Przegląd Sportowy, zainteresowane Kudriaszowem były Wanda Kraków i Lokomotiv Daugavpils, ale ostatecznie żużlowiec ma trafić do Włókniarza Częstochowa. Nie wiadomo jednak, czy będzie jeździł w PGE Ekstralidze. Dziennik informuje, że częstochowianie rozważają szybkie wypożyczenie Kudriaszowa do innego klubu.

W najbliższych dniach można spodziewać się potwierdzenia transferu, a także informacji o pozostałych ruchach kadrowych w Polonii. Rozpoczęte 1 listopada okienko transferowe potrwa dwa tygodnie. Odejść z Polonii mogą także Wiktor Kułakow i Marcin Jędrzejewski, a nadal nieznane są plany Oskara Ajtnera-Golloba.


Powiązane treści