Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 19 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
20C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjePrzejście podziemne do wyburzenia. Kolejny etap robót związany z budową nowej linii tramwajowej [ZDJĘCIA]
19-03-19 przejście podziemne - rondo Kujawskie Bydgoszcz - SF
19.03.2019 | 17:52

Przejście podziemne do wyburzenia. Kolejny etap robót związany z budową nowej linii tramwajowej [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W środę wyburzone zostanie przejście podziemne na rondzie Kujawskim, które od dłuższego czasu jest zamknięte.

Fot. Szymon Fiałkowski

Już jutro drogowcy przystąpią do kolejnego etapu robót związanego z budową nowej linii tramwajowej.

Po tym, jak całkowicie wyburzone zostały budynki przy ul. Toruńskiej (kamienica 4, 6) oraz ul. Kujawskiej, w środę zostanie przeprowadzony kolejny etap prac budowlanych.

Ten polegać będzie na wyburzeniu zamkniętego już od wielu lat przejścia podziemnego przy ul. Kujawskiej. To nie koniec zmian, bo całkowicie zdemontowane będzie także dotychczasowe torowisko tramwajowe przy ul. Wojska Polskiego (m.in. na wysokości centrum handlowego Zielone Arkady). We wtorek trwały także prace związane z wywożeniem gruzu po wyburzonych budynkach przy Kujawskiej.

Na czas przeprowadzanych robót, kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu. Jak informuje ZDMiKP, teren robót zostanie ogrodzony specjalnymi barierami, a także zostaną postawione znaki o prowadzonych robotach, zwężeniach jezdni i ograniczeniach prędkości.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści