Bydgoszcz
7C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 6
21C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
15C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPrzekaż 1% podatku na LOTTO-Bydgostię!
20.03.2022 | 23:00

Przekaż 1% podatku na LOTTO-Bydgostię!

Na zdjęciu: W tym roku na złożenie PIT mamy czas do 2 maja br.

Fot. nadesłanie

Nadszedł czas rozliczania PIT. Zachęcamy, aby 1% podatku przekazać na rzecz Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Bydgostia.

Państwa wsparcie pomoże rozwijać się klubowi, który od lat kształci kolejne pokolenia sportowców. Przekazywanie 1% nie obciąża podatnika dodatkowymi kosztami. Środki można przekazywać na rzecz wybranych Organizacji Pożytku Publicznego.

Przekazanie 1% podatku za pośrednictwem usługi „Twój e-PIT” jest bardzo prosta. Informacja dotycząca Organizacji Pożytku Publicznego dostępna jest na głównym ekranu, po wejściu do usługi na portalu www.podatki.gov.pl.

Program „Twój e-PIT” wylicza kwotę 1% podatku na podstawie aktualnych danych. Wystarczy tylko wpisać odpowiedni numer KRS.
• Jeśli w ubiegłym roku nie przekazałeś 1% podatku na żadną organizację, musisz wybrać numer KRS oraz wskazać cel szczegółowy.
• Jeśli w ubiegłorocznym zeznaniu podatkowym przekazałeś 1% na rzecz danej organizacji, to w tegorocznym zeznaniu zostanie ona wskazana automatycznie. Możesz ją zmienić lub pozostać przy niej.

Termin na złożenie PIT mija ustawowo 30 kwietnia. Ponieważ jednak w 2022 roku dzień ten wypada w sobotę, mamy czas do 2 maja.

Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
KRS: 0000056656

Sekcja wioślarska – cel szczegółowy: wioślarstwo
Sekcja turystyki kajakowej – cel szczegółowy: kajakarstwo
Sekcja żeglarstwa morskiego – cel szczegółowy: żeglarstwo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
andrzej
andrzej
1 miesiąc temu

Myślę, że program Pitax ma bardzo dobrze to zrobione. Zawsze podpowiada jakie ulgi albo jak wybrać swoją organizację na 1%.