Bydgoszcz
0C
Niebo głównie zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h NNE
H 0 • L -1
-4C
Wt
-4C
Sr
-3C
Czw
-1C
Pt
-3C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONPorady i ciekawostkiPrzeszczep włosów
26.10.2021 | 20:06

Przeszczep włosów

Na zdjęciu: Transplantacja włosów zaliczana jest do operacji mikrochirurgicznej i odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Fot. www.freepik.com

Jak rozwiązać problem łysienia? Przeszczep włosów w Turcji, w renomowanej klinice daje gwarancję skuteczności, a co najważniejsze odbywa się bez bólu i nie pozostawia blizn. Zabiegi transplantacji owłosienia zorientowane na rozwiązanie problemu utraty włosów, są bezpieczne i zgodne z wartościami etycznymi. Międzynarodowy standard świadczenia usług zapewniają prywatne kliniki w Stambule, które oferują nie tylko zabiegi, ale również konsultacje online, badania, transfer z lotniska i pobyt w hotelu.

Przeszczep włosów w Turcji – dzień zabiegu

Przeszczep włosów w Turcji jest doskonale zorganizowany pod każdym względem. Pacjenci z Polski przylatują do Stambułu i mają zapewniony pełen pakiet usług oraz doskonałą opiekę podczas całego pobytu. W dniu zabiegu są przewożeni z hotelu do kliniki na badanie krwi oraz konsultację z lekarzem, który wykona operację.

Transplantacja włosów zaliczana jest do operacji mikrochirurgicznej i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabiegi wykonuje się w prywatnych klinikach, pod okiem doświadczonej kadry medycznej i przy użyciu najnowszych urządzeń. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo, ale także gwarantuje udany rezultat przeszczepu.

Pobieranie mieszków włosowych

W najbardziej prestiżowej klinice, która jest placówką medyczną zajmującą się zabiegami, takim jak przeszczep włosów w Turcji wykorzystuje się nowoczesną technologię Trillix. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi lekarz może pobrać mieszki włosowe bez ich uszkadzania. Są one następnie wszczepiane w miejsca ubytku, gdzie stopniowo odrastają. Budowa urządzenia i niewielka średnica głowicy daje prawdziwy komfort pacjentom, którzy poddali się zabiegowi. Przeszczep włosów w Turcji za pomocą urządzenia Trillix nie pozostawia blizn po pobraniu mieszków oraz w znacznym stopniu minimalizuje utratę krwi. Po operacji pacjenci otrzymują niezbędne lekarstwa, a także wskazówki, jak powinni postępować po zabiegu. Jeżeli wszystko poszło pomyślnie i pacjent czuje się dobrze, wraca do hotelu (transfer zapewnia klinika).

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji?

Klinika przyjęła zasadę, że podstawową rozliczania z pacjentami za każdym razem jest przejrzysta wycena. Klienci nie są obciążani dodatkowymi opłatami ponad te koszty, które zostały określone na etapie planowania zabiegu. Dzięki transparentnym regułom informację ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji, można zobaczyć w każdej chwili w cenniku na stronie kliniki. Sprawdzisz ceny pakietów usług i zaplanujesz wydatki bez ryzyka, że w trakcie leczenia powstaną nieprzewidziane koszty. Klinika oferuje najwyższe standardy, które dają pewność rezultatów transplantacji włosów i luksusowe warunki operacji oraz pobytu.

Gwarancja i opieka lekarza po zabiegu

W ramach wysokich standardów obsługi klinika udziela gwarancji na oferowane zabiegi przeszczepu włosów w Turcji. Po powrocie do kraju pacjent może liczyć na opiekę ze strony specjalisty. Oferowane są konsultacje online co miesiąc, podczas których dokonuje się kontroli rezultatów zabiegu.


Podobne wpisy

Powiązane treści