Bydgoszcz
17C
Opady
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 18 • L 15
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPrzygotuj swoją szafę na lato
29.05.2016 | 10:13

Przygotuj swoją szafę na lato

Weź udział w akcji wymiany ubrań.

Na zdjęciu: Wystawcy na pewno zaprezentują przeróżne ubrania.

Fot. wolny dostęp

Jak zdobyć nowe ubrania, nie wydając na nie sporej części swojej wypłaty lub kieszonkowego od rodziców? Wystarczy wziąć udział w Szafingu, czy Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf organizowanej przez serwis Szafa.pl.

W Bydgoszczy ta akcja odbędzie się już po raz siódmy. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem zwłaszcza kobiet, które pragnęły kupić wyjątkowe ubrania i dodatki w niższych cenach, niż te widniejące na metkach towarów w popularnych sieciówkach. Tym razem nie będzie inaczej! Podczas zbliżającej się akcji obowiązują take same zasady, jak wcześniej. Każda chętna osoba może przygotować ubrania, które są jej zbędne i wystawić je podczas akcji. Towar można sprzedawać lub wymieniać się nim z innymi osobami.

Ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Uczestnicy spotkają się 5 czerwca w klubie Barka mieszczącym się przy ul. Rybi Rynek. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny jedynie dla osób szukających nowych rzeczy. Każdy, kto chce sprzedawać swoje produkty musi wcześniej zapłacić 10 zł za rezerwację miejsca oraz zapisać się na stronie internetowej www.szafa.pl/szafing Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.


Podobne wpisy

Powiązane treści