Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 7 • L 4
2C
Wt
0C
Sr
-0C
Czw
1C
Pt
2C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePseudokibic bydgoskiego klubu piłkarskiego zatrzymany przez policję. Z dwiema prostytutkami
policja sutener
18.10.2016 | 09:20

Pseudokibic bydgoskiego klubu piłkarskiego zatrzymany przez policję. Z dwiema prostytutkami

Mężczyzna posiadał przy sobie niebezpieczne narzędzia.

Na zdjęciu: Zdjęcie z zatrzymania mężczyzny.

Fot. materiały prasowe KWP w Bydgoszczy

Bydgoscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji. W jego aucie oprócz dwóch kobiet, znajdowały się także niebezpieczne narzędzia.

Mężczyzna, znany ze środowiska pseudokibiców jednej z bydgoskich drużyn piłkarskich, już od pewnego czasu był podejrzewany o to, że może być sutenerem. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że mężczyzna czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez kobiety na drodze krajowej nr 10.

W sprawę zaangażowano policjantów ruchu drogowego, którzy namierzyli podejrzanego i zatrzymali go w pobliżu miejscowości Emilianowo. 26-latek jechał samochodem marki kia sportage. W aucie, oprócz kierowcy, znajdowały się dwie kobiety, które chwilę wcześniej były widziane na drodze.

Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna nie ma przy sobie niezbędnych dokumentów. Przeszukano również jego samochód, w którym znajdowały się m.in. nóż, siekiera, kominiarka, półmetrowa rurka i ochraniacz na zęby. Na miejsce wezwano kryminalnych. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli go na komisariat.

Policjanci ustalili pokrzywdzone kobiety i przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 26-latek usłyszał zarzut czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji. Ponadto mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenia drogowe. Prokurator postanowił jak na razie zastosować wobec oskarżonego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i poręczenie majątkowe. 26-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Powiązane treści