[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Puchar Polski KPZPN. Rozlosowano pary I i II rundy

Dodano: 11.07.2022 | 11:25

Na zdjęciu: Chemik Moderator i Budowlany KS poznały swoich rywali w Pucharze Polski KPZPN w podokręgu bydgoskim.

Fot. Archiwum

Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej poinformował o rozlosowaniu par I rundy Pucharu Polski KPZPN na szczeblu podokręgu bydgoskiego. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w pierwszy weekend sierpnia.

W pierwszej rundzie odbędą się dwadzieścia trzy spotkania, jednocześnie WGiE KPZPN przypisał do II rundy (mecze tej fazy zaplanowano na 31 sierpnia) drużyny występujące w IV lidze oraz KEEZA klasie okręgowej.

PUCHAR POLSKI KPZPN – LOSOWANIE PAR I RUNDY (MECZE 6/7 SIERPNIA)
Noteć II Gębice – BOSiR Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski – Cukrownik Tuczno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie – Tarant Wójcin
LZS Kościelec – Zagłębie Piechcin
Noteć II Łabiszyn – Pałuczanka Żnin
Burza Nowa Wieś Wielka – AF Brzoza
Znicz Rojewo – Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
Kujawiak Sukowy – Kujawy Markowice
Orzeł Bydgoszcz – Iskra Zamość/Rynarzewo
ADP Bydgoszcz – Zieloni Zalesie
Sędziowie Bydgoszcz – Łokietek Wierzchucin Królewski
FUKS Wielowicz – Tarpan Mrocza
Zryw Wielki Lubień – Fala Świekatowo
Orzeł Przyłęki – Zawisza II Bydgoszcz
Dąb Potulice – Wisła Fordon
Victoria Niemcz/Osielsko – MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Bukowiec – CIS Cekcyn
Myśliwiec Gostycyn – Tucholanka Tuchola
Tor Laskowice – Wisła Gruczno
Czarni Lniano – Grom Osie
Sokół Nowy Dwór – Gryf Sicienko
Piast Złotniki Kujawskie – Mikrus Szadłowice

II RUNDA (MECZE 31.08)
Noteć II Gębice/Dąb Barcin – Notecianka Pakość
Sparta/Cukrownik – Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze/Tarant – Pogoń Mogilno
LZS Kościelec/Zagłębie – Zootechnik Kołuda Wielka
Noteć II Łabiszyn/Pałuczanka – Piast/Mikrus
Burza/AF Brzoza – Piast Kołodziejewo
Znicz/Goplania – Unia Gniewkowo
Kujawianka/Dąb Bąkowo – Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Sukowy/Kujawy – Gopło Kruszwica
Orzeł/Iskra Zamość – Chemik Moderator Bydgoszcz
ADP/Zieloni – Budowlany KS Bydgoszcz
Sędziowie/Łokietek – Polonia Bydgoszcz
Fuks/Tarpan – LKS Dąbrowa Chełmińska
Zryw/Fala – Rawys Raciąż
Orzeł/Zawisza II – GLKS Dobrcz/Wudzyn
Dąb Potulice/Wisła Fordon – Sportis Łochowo
Victoria Niemcz/MUKS CWZS – Pomorzanin Serock
Gwiazda Bukowiec/CIS Cekcyn – Start Pruszcz
Myśliwiec/Tucholanka – Krajna Sępólno Krajeńskie
Tor Laskowice/Wisła Gruczno – Start Warlubie
Czarni Lniano/Grom Osie – Wda Świecie
Sokół/Gryf – Noteć Łabiszyn

Puchar Polski KPZPN. Rozlosowano pary I i II rundy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments