Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pucharowy mecz Zawisza – Lech coraz bliżej. Szykuje się rekordowa frekwencja!

Dodano: 20.10.2023 | 20:17

Na zdjęciu: Wiele wskazuje na to, że pucharowy mecz Zawisza - Lech obejrzy z trybun stadionu przy Gdańskiej 163 czternaście tysięcy widzów.

Fot. Archiwum

Wiele wskazuje na to, że komplet widzów obejrzy z trybun pucharowy mecz Zawisza – Lech Poznań w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Klub z Gdańskiej 163 poinformował w piątek (20 października) wieczorem o najnowszych danych dotyczących sprzedaży wejściówek.

Trzeba powiedzieć, że sprzedaż biletów na pucharowy mecz idzie znakomicie. Jak przekazał tuż przed godziną 20:00 bydgoski klub w komunikacie na swoim profilu w mediach społecznościowych, na pojedynek sprzedano już 11 654 biletów. Ci, którzy chcą jeszcze zakupić wejściówkę na pucharowe starcie, muszą się jednak pospieszyć.

– Na trybunę A pozostało w sprzedaży 215 biletów – dodano we wpisie klubu w mediach społecznościowych, jednocześnie doprecyzowano, że jutro (21.10), w dniu ligowego meczu z Vinetą Wolin (14:00, stadion przy Gdańskiej 163), będzie możliwość zakupienia wejściówki na pucharowy mecz. Ta będzie możliwa w kasie stadionowej, która otwarta zostanie o 13:00.

Przypomnijmy, że osobną pulę – tj. 4 000 wejściówek otrzymali kibice Kolejorza. I ci również podali, że już sprzedali ich 3 265, a ich dystrybucję prowadzą w stolicy Wielkopolski, tj. w sklepie TIFO oraz w biurze Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz (IV trybuna, Enea Stadion).

Pucharowy mecz Zawisza – Lech Poznań we wtorek, 31 października. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 21:00.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments