Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
64% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 7 • L 4
6C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIRabatowa niedziela w Zielonych Arkadach
woman-169286_1280
05.05.2016 | 13:34

Rabatowa niedziela w Zielonych Arkadach

Specjalne promocje obowiązywać będą w niemal każdym sklepie.

Na zdjęciu: Ciężko będzie wyjść z galerii z zaledwie jedną torbą.

Fot. wolny dostęp

Jakie trendy będą obowiązywać w modzie w sezonie wiosna/lato? Poznać je będzie można w najbliższą niedzielę (8 maja) w Zielonych Arkadach.

Osoby, które odwiedzą tego dnia Zielone Arkady będą mogły nie tylko zobaczyć, co powinno znaleźć się w ich szafie, ale przede wszystkim kupić ubrania w niższych cenach. Atrakcyjne propozycje zaoferują popularne marki modowe, kosmetyczne, sklepy z odzieżą sportową, salony z akcesoriami do wystroju wnętrz oraz ekskluzywne salony i butiki. Rabaty przygotują także właściciele restauracji i kawiarni znajdujących się na terenie galerii.

Oprócz tego, 200 pierwszych klientów galerii otrzyma specjalne bony podarunkowe o wartości 50 zł. Warunkiem zdobycia bonu jest zrobienie zakupów na kwotę minimum 100 zł. Kupon będzie można wykorzystać na terenie Zielonych Arkad.

Lista sklepów, w których pojawią się specjalne promocje znajduje się na stronie internetowej galerii (www.zielonearkady.com.pl).


Powiązane treści