Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Radny Matusewicz ma zastrzeżenia do nowej ścieżki w Niwach. Co na to wójt?

Dodano: 14.04.2023 | 08:32

Na zdjęciu: Wójt zadeklarował, że ścieżka zostanie naprawiona

Fot. IN

Radny Rady Gminy Osielsko Andrzej Matusewicz ma zastrzeżenia do niedawno wykonanej ścieżki pieszo-rowerowej w Niwach przy ul. Długiej. Ma on nadzieje, że usterki zostaną naprawione w ramach gwarancji.

– Na niedawno wykonanej ścieżce pieszo-rowerowej wzdłuż ulicy Długiej w Niwach pojawiły się liczne punktowe spękania, najprawdopodobniej wywołane wzrostem nieusuniętych roślin – czytamy we wniosku radnego Matusewicza. – Ponawiam swój wniosek, złożony na komisji, o pilny przegląd ścieżki i ewentualną naprawę w ramach, mam nadzieję, jeszcze obowiązującej gwarancji – dodaje radny.

Byliśmy na miejscu w ubiegłą środę (12 kwietnia). Ogólnie stan ścieżki jest dobry. Miejscami faktycznie pojawiły się drobne wypuklenia. Zostały one zaznaczone.

Jak informuje wójt gminy Osielsko Wojciech Sypniewski 3 kwietnia dokonano przeglądu gwarancyjnego. – Wykonawca usunie usterki do dnia 17.04.2023 roku – deklaruje wójt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
5 miesięcy temu

I tak będzie co roku aż się gwarancja skończy a potem to już podatnicy zapłacą a może by tak wójt Sypniewski kazał ścieżkę rozebrać i zrobić porządnie. Ktoś to nadzorował.