Bydgoszcz
2C
Przelotne opady
94% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 3 • L 0
3C
Sob
3C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportRajd rowerowy Galerii Pomorskiej już po raz dziesiąty. Z gościem specjalnym i w szczytnym celu!
GP_Plakat_Rajd_B1-70x100cm_PREVIEW
13.06.2018 | 11:24

Rajd rowerowy Galerii Pomorskiej już po raz dziesiąty. Z gościem specjalnym i w szczytnym celu!

Na zdjęciu: Rajd Galerii Pomorskiej odbędzie się już po raz dziesiąty.

Fot. mat. prasowe

Rajd rowerowy Galerii  Pomorskiej organizowany jest już od 10 lat! Najbliższa edycja odbędzie się już 30 czerwca, gdy uczestnicy wspólnie pojadą na piknik rodzinny do Myślęcinka. To już tradycja z okazji rozpoczęcia wakacji.

Start zaplanowano na godz. 12:00 z parkingu Galerii Pomorskiej. Rajd pojedzie ulicami Fabryczną, Fordońską, Jagiellońską i Gdańską, aż dotrze na Polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie odbędzie się  piknik rodzinny.

Jak co roku zapisy przez internet rozpoczęły się pod koniec maja. Już wpłynęło ponad 1500 zgłoszeń! Dla pierwszych 800 osób przygotowano pamiątkowe koszulki, dla kolejnych 300 czapeczki, a dla pierwszych 1500 osób spersonalizowane numery startowe. Pierwsze dwa tysiące zgłoszonych osób otrzyma też kupony na przepyszny posiłek na mecie!

–  Oprócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, w którym maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej – Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas, czekając na całą kolumnę rowerów. Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która będzie towarzyszyć uczestnikom przez całą drogę.

Rajd rowerowy Galerii Pomorskiej obchodzi w tym roku jubileusz. Z tej okazji pojawi się gość specjalny – mister Polski Rafał Maślak. Dodatkowo imprezie w tym roku towarzyszy także akcja charytatywna – jeśli uczestników Rajdu Rowerowego będzie minimum 2 000, Galeria Pomorska przekaże 10 000 złotych na Dom Dziecka w Bydgoszczy!

Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich. Zapisy: b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska/


Powiązane treści