Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 19 • L 16
14C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIRajd Rowerowy Galerii Pomorskiej. Sportowa impreza połączona z charytatywnym celem
15.06.2017 | 13:55

Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej. Sportowa impreza połączona z charytatywnym celem

Zapisy wciąż trwają!

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego ackję.

Fot. mat. pras.

Już po raz dziewiąty pod koniec czerwca odbędzie się rajd rowerowy organizowany przez Galerię Pomorską. Każdy kto weźmie udział w imprezie przyczyni się do pomocy dzieciom z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych HOSTEL.

Tradycyjna impreza z okazji rozpoczęcia wakacji w tym roku odbędzie się 24 czerwca. Uczestniczyć w nim mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Rajd rozpocznie się o godzinie 12:00. Uczestniczy wystartują z parkingu Galerii Pomorskiej i poprzez ulicę Fabryczną, Fordońską, Jagiellońską i Gdańską dotrą na polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie zorganizowany zostanie piknik rodzinny.

Na mecie prócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, gdzie maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze. Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas czekając na całą kolumnę rowerów – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej i dodaje: – Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która towarzyszyć nam będzie całą drogę. Partnerem akcji jest Masa Krytyczna.

Udział w imprezie zgłosiło już ponad 1000 osób, a zapisy wciąż trwają. Dla pierwszych 600 osób przygotowano pamiątkowe koszulki, dla kolejnych 200 czapeczki, a dla całej pierwszej osiemsetki numery startowe personalizowane – imienne. Pierwszy tysiąc zgłoszonych osób otrzyma też kupony na przepyszny posiłek na mecie. Zapisy prowadzone są przez następującą stronę internetową: https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska_2017

Imprezie towarzyszy akcja charytatywna – za każdego uczestnika Rajdu Rowerowego Galeria Pomorska przekaże 2 złote na Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych HOSTEL.


Powiązane treści