Bydgoszcz
7C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 6
21C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
15C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaRecytuję i segreguję. Konkurs z nagrodami dla dzieci
Recytuję i segreguję
08.03.2022 | 13:36

Recytuję i segreguję. Konkurs z nagrodami dla dzieci

Na zdjęciu: Pronatura organizuje konkurs polegający na recytacji wierszyka na temat segregacji odpadów i jego utrwalenie w formie wideo.

Fot. mat. prasowe

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na recytacji wierszyka na temat segregacji odpadów i jego utrwalenie w formie wideo. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są urządzenia multimedialnie, takie jak głośniki oraz klocki LEGO.

Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy, że uczeń nagra, jak samodzielnie recytuje wierszyk na temat segregacji odpadów. Celami konkursu są m.in poszerzenie wiedzy z tego zakresu czy promowanie zachowań sprzyjającym środowisku.

Wierszyk należy nagrać i przesłać w formacie .mp4 na adres mailowy konkurs@enjoymedia.pl z wpisanym tematem e-mail: KONKURS RECYTACJA. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. W imieniu dziecka pracę konkursową zgłasza jego przedstawiciel ustawowy lub przedstawiciel placówki, do której uczęszcza dziecko. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 23 marca 2022 r. Rozwiązanie konkursu nastąpi 24 marca.

Konkurs jest elementem kampanii informacyjno – edukacyjnej w ramach projektu „Zwiększenie efektywności instalacji do odzysku surowców wtórnych w ZGO MKUO ProNatura Sp. z o. o. w Bydgoszczy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszy Spójności w ramach Programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Załączniki do pobrania:

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments