Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
58% wilgotność
Wiatr: 10km/h NW
H 2 • L 0
0C
Sob
-0C
Nd
0C
Pon
2C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRed Bull Tour Bus zawita do Bydgoszczy? Decyzja należy do internautów
03.04.2017 | 19:38

Red Bull Tour Bus zawita do Bydgoszczy? Decyzja należy do internautów

Wyjątkowy autobus odwiedzi 7 z 12 miast wybranych przez internautów.

Na zdjęciu: Na dachu busa występują najbardziej intrygujący artyści polskiej sceny.

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Bydgoszcz po raz kolejny znalazła się w gronie miast, które mogą znaleźć się na mapie Red Bull Tour Bus. W tym roku na dachu słynnego busa wystąpi Natalia Nykiel. O tym, czy jeden z jej koncertów odbędzie się w mieście nad Brdą zadecydują internauci. 

Red Bull Tour Bus już w czerwcu po raz kolejny wyruszy w trasę po Polsce. Zawita on do 7 miast, które zdobędą najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. W szranki o koncert Natalii na swoim terenie stanęły następujące miasta: Szczecin, Rzeszów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Olsztyn, Słupsk, Białystok, Płock, Suwałki, Bydgoszcz i Radom.

Natalia Nykiel to młoda wokalistka, która zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2014 roku i od tego czasu wiele namieszała na listach przebojów. Słuchacze i krytycy docenili ją za znalezienie balansu pomiędzy chwytliwym popem i oryginalną elektroniką. Do jej najpopularniejszych utworów można zaliczyć następujące piosenki: „Error”, „Wilk” i „Bądź Duży”.

Głosowanie trwa do 13 kwietnia, a każdy codziennie może oddać jeden głos. Zrobić to można za pośrednictwem tej strony internetowej: http://www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331846874589/red-bull-tour-bus-2017

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku Red Bull Tour Bus zawitał do Bydgoszczy. Wtedy na muzycznej scenie słynnego busa zagrał Dawid Podsiadło. Zasady wyboru miejsc, w których odbywały się koncerty, były identyczne jak obecnie.


Powiązane treści