Bydgoszcz
5C
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 4
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRekordowa kwota za obiad z prezydentem. Wylicytowana na aukcji WOŚP
table-setting-1159423_1280
25.01.2017 | 11:11

Rekordowa kwota za obiad z prezydentem. Wylicytowana na aukcji WOŚP

Na tegoroczne aukcje internetowe WOŚP prezydent Rafał Bruski przekazał dwa przedmioty.

Na zdjęciu: Termin kolacji zostanie jeszcze uzgodniony.

Fot. wolny dostęp

Voucher dla dwóch osób na wspólny obiad z prezydentem Bydgoszczy Rafałem Bruskim został zlicytowany za 3 050 zł. Ta kwota zasili konto bydgoskiego sztabu WOŚP.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rekordowe zbiórki WOŚP w regionie. Sztaby podały wstępne kwoty

W zeszłym roku na internetowe aukcje na rzecz WOŚP włodarz miasta również przekazał wspomniany voucher. Wtedy został on zakupiony za 999,99 zł. Obiad w restauracji Weranda odbył się pod koniec lutego. W tym roku termin spotkania zostanie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji po tym, jak wpłaci on wylicytowaną kwotę na konto WOŚP.

To samo musi zrobić osoba, która zdecydowała się nabyć drugi z przedmiotów przekazanych przez prezydenta Bydgoszczy, czyli skórzany portfel ozdobiony promocyjnym logotypem Torunia podarowany jako upominek imieninowy od prezydenta Torunia dla Rafała Bruskiego. Ostatecznie ten prezent został wylicytowany za 270,25 zł.

Zobacz fotorelację z 25. Finału WOŚP w Bydgoszczy [KLIK]

Niektóre aukcje potrwają jeszcze kilka godzin, a inne dni. Ostatnia licytacja zakończy się 31 stycznia. Odnośniki do nich można znaleźć na fanpage’u Regionalnego Sztabu WOŚP w Bydgoszczy oraz stronie internetowej bydgoskiego sztabu.

Sumy zebrane podczas internetowych aukcji zostaną dołączone do kwoty zgromadzonej przez wolontariuszy. Do ich puszek trafiło 480 tysięcy złotych. Ubiegłoroczny rekord już został pobity, gdyż w 2016 roku zgromadzono 423 tys. zł. Ostateczna suma zebrana przez Regionalny Sztab WOŚP w Bydgoszczy ma być znana za klika dni.


Powiązane treści