Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 1 • L -0
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiInwestycjeRemont drogi w gminie Białe Błota. Prace potrwają do końca listopada
27.04.2021 | 12:01

Remont drogi w gminie Białe Błota. Prace potrwają do końca listopada

Na zdjęciu: Prace budowlane mają potrwać do końca listopada br.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Włodarze gminy Białe Błota podpisali umowę na budowę ulicy Wycieczkowej w Łochowie, wraz z naprawą i modernizacją kanalizacji sanitarnej. Od poniedziałku (26 kwietnia), wykonawca inwestycji przejął plac budowy.

Białobłocki urząd informuje, że podpisanie umowy nastąpiło w ubiegłym tygodniu, a wykonawcą inwestycji jest PROJBUD Drogownictwo sp. z o.o., którego pracownicy wczoraj przejęli plac budowy.

W ramach inwestycji, wykonana zostanie naprawa istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Wycieczkowej. Pięć sztuk istniejących studni kanalizacyjnych będzie wymienionych, ponadto powstanie droga gminna ul. Wycieczkowej – na odcinku od ul. Szosa Nakielska do skrzyżowania z ul. Biwakową wraz z wlotami dróg poprzecznych ul. Wczasowej i Jabłoniowej wraz z kanalizacją deszczową. – Zadanie obejmuje wykonanie jezdni, zjazdów oraz dojść do furtek o nawierzchni z kostki brukowej betonowej – szarej – informują białobłoccy urzędnicy. Elementy uspokojenia ruchu w wyniesionych skrzyżowaniach z ul. Wczasową oraz Jabłoniową zostaną wykonane z kostki brukowej betonowej – czerwonej.

Według założeń, prace mają potrwać do końca listopada br., a całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 838 tysięcy złotych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści