Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

RMF będzie rozdawać choinki. W tym roku także w Bydgoszczy

Dodano: 09.12.2022 | 19:26

Na zdjęciu: RMF FM będzie w przyszłą sobotę, 17 grudnia rozdawać choinki mieszkańcom Bydgoszczy w ramach akcji "Choinka pod choinkę".

Fot. Archiwum

W najbliższym tygodniu rusza kolejna edycja akcji radia RMF FM „Choinki pod choinkę”. W tym roku, radio przyjedzie także do Bydgoszczy.

Tegoroczna edycja akcji rozgłośni odbędzie się już po raz dwudziesty drugi. Jak informuje RMF, tylko w tym roku w ciągu siedmiodniowej akcji, konwój radia pojedzie aż do czternastu miast, w tym dwóch na Kujawach i Pomorzu.

W akcję włączą się także artyści, nie zabraknie także prezentów, świątecznych smakołyków i zabawy przy świątecznym karaoke. W sobotę (17 grudnia), konwój RMF zagości w Bydgoszczy, gdzie choinki dla mieszkańców będą rozdawane w godzinach 9:00 – 10:30 na placu Wolności, a do akcji dołączy także piosenkarz Oskar Cyms. Tego samego dnia, tyle, że po południu choinki rozdawane będą w Inowrocławiu (14:00 – 15:30 na rynku), a tam uczestniczyć będzie Sara James.

Oprócz Bydgoszczy i Inowrocławia, choinki przez RMF będą rozdawane także mieszkańcom Nowego Sącza, Tarnowa, Kielc, Radomia, Ełku, Suwałk, Olsztyna, Elbląga, Słupska, Koszalina, Bytomia i Krakowa, gdzie będzie wielki finał akcji.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments