Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 8 • L 7
4C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
6C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaRobertów dwóch. Po Biedroniu do Bydgoszczy przyjedzie prof. Gwiazdowski
25.02.2019 | 15:29

Robertów dwóch. Po Biedroniu do Bydgoszczy przyjedzie prof. Gwiazdowski

Konferencja odbędzie się w najbliższą środę.

Na zdjęciu: Prof. Robert Gwiazdowski w środę przyjedzie do Bydgoszczy.

Fot. Fundacja Batorego / wikipedia

To będą gorące najbliższe dni w Bydgoszczy – jeśli chodzi o politykę. Po konwencji Wiosny Roberta Biedronia, w środę swój projekt firmować będzie prof. Robert Gwiazdowski.

Raptem wczoraj w Operze Nova swoją konwencję miała partia Wiosna Roberta Biedronia, a już w najbliższą środę gród nad Brdą znów będzie w centrum politycznej uwagi.

Mowa o formacji „Polska Fair Play”, którą w połowie ubiegłego miesiąca założył i powołał ekonomista prof. Robert Gwiazdowski, który przyjedzie do Bydgoszczy i będzie szerzej mówił o swoim projekcie. Część założeń odkrył już podczas rozmowy z Marcinem Zaborskim w radiu RMF, która została przeprowadzona raptem dobę po powołaniu ugrupowania.

Prof. Gwiazdowski przyznawał wprost, że obecne partie bądź ruchy polityczne kompletnie mu się nie podobają, ale zaskoczył deklaracją, że on sam nie jest gotowy do tego, by zostać premierem. Opowiada się również za likwidacją finansowania partii politycznych z budżetu państwa.

Konferencja z jego udziałem odbędzie się w centrum konferencyjnym Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163 (początek zaplanowano na godzinę 16:30). Sam Gwiazdowski nie wyklucza, że „Polska Fair Play” wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści